M300-FC70305F2-0300L
DigiKey raktári szám
952-4023-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M300-FC70305F2-0300L
Leírás
CBL ASS 3MM F 3POS SNGL 300MM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - különálló vezetékek 0,984' (300,00mm, 11,81")
Kategória
Hossz
0,984' (300,00mm, 11,81")
Pozíciók száma
3
Sorok száma
1
Alap típusszám
Raszter (csatlakozó)
0,118" (3,00mm)