M300-FC70305F2-0150L
DigiKey raktári szám
952-4005-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M300-FC70305F2-0150L
Leírás
CBL ASS 3MM F 3POS SNGL 150MM
Részletes leírás
3 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - különálló vezetékek 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategória
Hossz
0,492' (150,00mm, 5,91")
Pozíciók száma
3
Sorok száma
1
Alap típusszám
Raszter (csatlakozó)
0,118" (3,00mm)