M22-3022000
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
M22-3022000
DigiKey raktári szám
952-2029-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M22-3022000
Leírás
CONN RCPT HSG 40POS 2.00MM
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat fekete 0,079" (2,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
M22-3022000 modellek
Kategória
Sorok száma
2
Gyrt.
Sortávolság
0,079" (2,00mm)
Sorozat
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező végződtetése
krimpelés
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
fekete
Csatlakozó típusa
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,079" (2,00mm)