M20-9961046
DigiKey raktári szám
M20-9961046-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M20-9961046
Leírás
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 10 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
M20-9961046 modellek
Párosított érintkező hossza
0,240" (6,10mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Párosított érintkező bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként