M20-9961045
DigiKey raktári szám
952-2250-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M20-9961045
Leírás
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 10 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
M20-9961045 modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Párosított érintkező hossza
0,240" (6,10mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Párosított érintkező bevonata
arany
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként