G125-MV11605M2P
G125-MV11605M2P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-MV11605M2P
DigiKey raktári szám
952-3633-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MV11605M2P
Leírás
CONN HEADER VERT 16POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 16 position 0,049" (1,25mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
G125-MV11605M2P modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
Menetes
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,193" (4,90mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
kör alakú
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T, üvegszálas, halogénmentes
Sorok száma
2
Tulajdonságok
illesztőperem, szerelőperem, Pick and Place
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
zöld
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
2A