G125-MV11205M2P
G125-MV11205M2P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-MV11205M2P
DigiKey raktári szám
952-3632-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MV11205M2P
Leírás
CONN HEADER VERT 12POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 12 position 0,049" (1,25mm)
EDA / CAD modellek
G125-MV11205M2P modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
Menetes
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,193" (4,90mm)
Tulajdonságok
illesztőperem, szerelőperem, Pick and Place
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Névleges áram (Amper)
2A