G125-MS13405M1P
G125-MS13405M1P
Harwin’s Company Overview
G125-MS13405M1P
DigiKey raktári szám
952-4082-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MS13405M1P
Leírás
CONN HEADER SMD 34POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 34 position 0,049" (1,25mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
G125-MS13405M1P modellek
Kategória
Szigetelés magassága
0,193" (4,90mm)
Gyrt.
Érintkező formája
kör alakú
Sorozat
Párosított érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Csík
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Érintkező típusa
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T, üvegszálas, halogénmentes
Raszter (párosított rész)
Tulajdonságok
illesztőperem, szerelőperem, Pick and Place
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Sorok száma
2
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Sortávolság (párosított rész)
Szigetelés színe
zöld
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges áram (Amper)
2A
Kialakítás
Névleges feszültség
450V
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Magasság csatlakozópárral együtt
7,3mm, 7,44mm