G125-MS11205L3R
DigiKey raktári szám
952-G125-MS11205L3RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
952-G125-MS11205L3RCT-ND - Vágott szalag (CT)
952-G125-MS11205L3RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MS11205L3R
Leírás
CONN HEADER SMD 12POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 12 position 0,049" (1,25mm)
EDA / CAD modellek
G125-MS11205L3R modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
reteszelő zár
Sorozat
Szigetelés magassága
0,193" (4,90mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
Pick and Place, forrasztásos rögzítés
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Szigetelés színe
zöld
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
2A érintkezőnként
Magasság csatlakozópárral együtt
7,35mm, 7,45mm, 7,8mm