G125-MS11005L0R
DigiKey raktári szám
952-G125-MS11005L0RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
952-G125-MS11005L0RCT-ND - Vágott szalag (CT)
952-G125-MS11005L0RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MS11005L0R
Leírás
CONN HEADER SMD 10POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 10 position 0,049" (1,25mm)
EDA / CAD modellek
G125-MS11005L0R modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
push-pull
Sorozat
Szigetelés magassága
0,193" (4,90mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
Pick and Place, forrasztásos rögzítés
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Névleges áram (Amper)
2A érintkezőnként
Magasság csatlakozópárral együtt
7,35mm, 7,45mm, 7,8mm