G125-MH21005L2R
DigiKey raktári szám
952-G125-MH21005L2RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
952-G125-MH21005L2RCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MH21005L2R
Leírás
CONN HDR R/A 10POS
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 10 position 0,049" (1,25mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
G125-MH21005L2R modellek
Kategória
Rögzítés módja
reteszelő zár
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,189" (4,80mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,218" (5,55mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Érintkező formája
kör alakú
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
arany
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T, üvegszálas, halogénmentes
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
zöld
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
2A