G125-MH13405M4P
DigiKey raktári szám
952-G125-MH13405M4P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MH13405M4P
Leírás
CONN HDR 1.25MM R/A 34POS
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 34 position 0,049" (1,25mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
G125-MH13405M4P modellek
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,130" (3,30mm)
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,209" (5,30mm)
Sorozat
Érintkező formája
kör alakú
Csomagolás
Csík
Párosított érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
arany
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T, üvegszálas, halogénmentes
Pozíciók száma
Tulajdonságok
illesztőperem, szerelőperem, Pick and Place, polaritásvédett
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
zöld
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
2A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
450V