G125-MH124M4-02AD000P
DigiKey raktári szám
952-G125-MH124M4-02AD000P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MH124M4-02AD000P
Leírás
HDR MALE R/A 2PWR + 24SIGNAL
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 26 (24 + 2 táp) position 0,049" (1,25mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
G125-MH124M4-02AD000P modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
Biztosítócsavar
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,130" (3,30mm)
Csomagolás
Csík
Szigetelés magassága
0,208" (5,30mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
kör alakú
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
arany
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
Berillium-réz, Foszfor-bronz
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T
Sorok száma
2
Tulajdonságok
illesztőperem, szerelőperem, polaritásvédett
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
zöld
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
2A, 10A