G125-MC10605M1-0300F1 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Harwin Inc.
Raktáron: 2 899
Adatlap
MFR Recommended
Harwin Inc.
Raktáron: 376
Adatlap
6 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - dugó 0,984' (300,00mm, 11,81")
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Harwin’s Company Overview
G125-MC10605M1-0300F1
DigiKey raktári szám
G125-MC10605M1-0300F1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MC10605M1-0300F1
Leírás
CBL GECKO 1.25MM M-F 300MM 6POS
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Raszter (csatlakozó)
0,049" (1,25mm)
Gyártó
Hossz
0,984' (300,00mm, 11,81")