G125-FV124F1-02AB000P
DigiKey raktári szám
952-G125-FV124F1-02AB000P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-FV124F1-02AB000P
Leírás
CONN HDR FMALE 2PWR + 24SIGNAL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
26 (24 + 2 táp) Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,049" (1,25mm) Furatszerelt arany
EDA / CAD modellek
G125-FV124F1-02AB000P modellek
Kategória
Végződtetés
Gyrt.
Rögzítés módja
Biztosítócsavar
Csomagolás
Csík
Szigetelés magassága
0,207" (5,25mm)
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tulajdonságok
rögzítőcsavarok, illesztőperem, polaritásvédett
Raszter (párosított rész)
Névleges áram (Amper)
2A, 10A
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T
Sortávolság (párosított rész)
0,049" (1,25mm)