G125-3040696L0
DigiKey raktári szám
952-2755-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-3040696L0
Leírás
CONN HDR HSG 6POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6 Szögletes csatlakozók - házak Foglalat 0,049" (1,25mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
G125-3040696L0 modellek
Kategória
Sorok száma
2
Gyrt.
Sortávolság
0,049" (1,25mm)
Sorozat
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Csomagolás
Tasak
Érintkező végződtetése
krimpelés
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
tok
Csatlakozó típusa
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T, üvegszálas, halogénmentes
Érintkező típusa
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,049" (1,25mm)