G125-2241296F5
DigiKey raktári szám
952-G125-2241296F5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-2241296F5
Leírás
CONN RCPT HSG 12POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat zöld 0,049" (1,25mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
G125-2241296F5 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sortávolság
0,049" (1,25mm)
Gyrt.
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Sorozat
Érintkező végződtetése
krimpelés
Csomagolás
Tasak
Rögzítés módja
Biztosítócsavar
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
zöld
Csatlakozó típusa
Tulajdonságok
Illesztőperem, szerelőperem, polaritásvédett, menetes betétek
Érintkező típusa
aljzat
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T, üvegszálas, halogénmentes
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Kivezetési raszter
0,049" (1,25mm)