T35T3RGB-20C000112U1930
DigiKey raktári szám
3147-T35T3RGB-20C000112U1930TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3147-T35T3RGB-20C000112U1930CT-ND - Vágott szalag (CT)
3147-T35T3RGB-20C000112U1930DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T35T3RGB-20C000112U1930
Leírás
ADDRESS LED RGB 3.60MM X 3.50MM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Programozható világítás - LED piros, zöld, Kék (RGB) 3,60mm H. x 3,50mm Sz.
Kategória
Szín
piros, zöld, Kék (RGB)
Gyártó
Harvatek Corporation
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
3,60mm H. x 3,50mm Sz.