RCK20U25BK
DigiKey raktári szám
164-RCK20U25BK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RCK20U25BK
Leírás
RACK STEEL 25X24X40.4 BLACK
Részletes leírás
fém, acél Szekrényváz zárt, lent, oldalt, fent 25,000" H. x 24,000" Sz. x 40,440" M. (635,00mm x 609,60mm x 1027,18mm) fekete
Kategória
Méretek (panel)
22,560" H. x 18,350" Sz. x 35,060" M. (573,02mm x 466,09mm x 890,52mm)
Méretek (összesen)
25,000" H. x 24,000" Sz. x 40,440" M. (635,00mm x 609,60mm x 1027,18mm)