RCK18U25BK
DigiKey raktári szám
164-RCK18U25BK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RCK18U25BK
Leírás
RACK STEEL 25X24X36.9 BLACK
Részletes leírás
fém, acél Szekrényváz zárt, lent, oldalt, fent 25,000" H. x 24,000" Sz. x 36,940" M. (635,00mm x 609,60mm x 938,28mm) fekete
Kategória
Méretek (panel)
22,560" H. x 18,350" Sz. x 31,560" M. (573,02mm x 466,09mm x 801,62mm)
Méretek (összesen)
25,000" H. x 24,000" Sz. x 36,940" M. (635,00mm x 609,60mm x 938,28mm)