RCK12U32BK
DigiKey raktári szám
164-RCK12U32BK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RCK12U32BK
Leírás
RACK STEEL 32X24X26.4 BLACK
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
fém, acél Szekrényváz zárt, lent, oldalt, fent 32,000" H. x 24,000" Sz. x 26,440" M. (812,80mm x 609,60mm x 671,58mm) fekete
Kategória
Méretek (panel)
29,560" H. x 18,350" Sz. x 21,060" M. (750,82mm x 466,09mm x 534,92mm)
Gyártó
Hammond Manufacturing
Méretek (összesen)
32,000" H. x 24,000" Sz. x 26,440" M. (812,80mm x 609,60mm x 671,58mm)