RCK12U25BK
DigiKey raktári szám
164-RCK12U25BK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RCK12U25BK
Leírás
RACK STEEL 25X24X26.4 BLACK
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
fém, acél Szekrényváz zárt, lent, oldalt, fent 25,000" H. x 24,000" Sz. x 26,440" M. (635,00mm x 609,60mm x 671,58mm) fekete
Kategória
Méretek (panel)
22,560" H. x 18,350" Sz. x 21,060" M. (573,02mm x 466,09mm x 534,92mm)
Gyártó
Hammond Manufacturing
Méretek (összesen)
25,000" H. x 24,000" Sz. x 26,440" M. (635,00mm x 609,60mm x 671,58mm)