DNFF120BK115
DigiKey raktári szám
HM2216-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DNFF120BK115
Leírás
FAN KIT 120MM BLACK 115VAC 5PCS
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Rack Ventilátor, AC, négyzet, 105CFM 5,91" H. x 5,91" Sz. x 2,41" M. (150,1mm x 150,1mm x 61,2mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DNFF120BK115 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Bemeneti feszültség
115VAC
Gyártó
Hammond Manufacturing
Műszaki adatok
Ventilátor, AC, négyzet, 105CFM
Sorozat
Méretek
5,91" H. x 5,91" Sz. x 2,41" M. (150,1mm x 150,1mm x 61,2mm)
Csomagolás
Doboz
Szállítási adatok
A DigiKey raktárából szállítva
Alkatrész státusza
Aktív
Tömeg
2font (907,2g)
Típus
Ventilátor
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 5
Gyári raktáron: 158
A további beérkező áruk ellenőrzése
Doboz
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más szín
FAN KIT 120MM GRY/BEIG 115V 5PC
Raktáron: 0
FAN KIT 120MM GRAY 115VAC 5PCS
Raktáron: 1
FAN KIT 120MM LT GRY 115VAC 5PCS