1598PLABK
DigiKey raktári szám
1598PLABK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
1598PLABK
Leírás
PANEL END USE WITH 1598A SERIES
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
műanyag panel, Véglezáró 3,406" H. x 1,142" Sz. x 0,065" M. (86,51mm x 29,01mm x 1,65mm) fekete
Kategória
Kapcsolódó alkatrészek
1598A sorozat
Gyártó
Hammond Manufacturing
Méretek
3,406" H. x 1,142" Sz. x 0,065" M. (86,51mm x 29,01mm x 1,65mm)