1591F1BK-10
DigiKey raktári szám
HM3893-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
1591F1BK-10
Leírás
FLANG ABS 1.0X2.2X0.1 BLK 1=10PC
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
műanyag, ABS Peremkészlet 1,000" H. x 2,200" Sz. x 0,100" M. (25,40mm x 55,88mm x 2,54mm) fekete
Kategória
Tulajdonságok
lángálló
Gyártó
Hammond Manufacturing
Kapcsolódó alkatrészek
1591A,B,C,H,L sorozat
Sorozat
Méretek
1,000" H. x 2,200" Sz. x 0,100" M. (25,40mm x 55,88mm x 2,54mm)