1551USB3BK
1551USB3BK
1551USB3BK
DigiKey raktári szám
HM1464-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
1551USB3BK
Leírás
BOX ABS BLACK 2.56"L X 1.18"W
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
doboz ABS fekete Kézi, Osztott oldalak 2,559" H. x 1,181" Sz. (65,00mm x 30,00mm) X 0,610" (15,50mm)
EDA / CAD modellek
1551USB3BK modellek
Kategória
Kialakítás
Kézi, Osztott oldalak
Gyrt.
Anyag
Sorozat
Szín
fekete
Csomagolás
Tasak
Vastagság
0,067" (1,70mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
NYÁK-tartók
Tároló típusa
doboz
Minősítések
Méretek
2,559" H. x 1,181" Sz. (65,00mm x 30,00mm)
Éghetőségi fokozat
UL94 HB
Magasság
0,610" (15,50mm)
Szállítási adatok
A DigiKey raktárából szállítva
Terület (h x sz)
3,02in² (19,5cm²)