1455QALBU-10
DigiKey raktári szám
HM3015-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
1455QALBU-10
Leírás
END PANEL ALUM BLUE 10/PACK
Részletes leírás
alumínium panel, Véglezáró 4,913" H. x 2,004" Sz. x 0,057" M. (124,79mm x 50,90mm x 1,45mm) kék
Kategória
Kapcsolódó alkatrészek
1455Q sorozat
Gyártó
Hammond Manufacturing
Méretek
4,913" H. x 2,004" Sz. x 0,057" M. (124,79mm x 50,90mm x 1,45mm)