1455N1201
DigiKey raktári szám
HM974-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
1455N1201
Leírás
BOX ALUM NATURAL 4.72"L X 4.06"W
Részletes leírás
doboz alumínium natúr Zárópanel(ek) 4,724" H. x 4,055" Sz. (120,00mm x 103,00mm) X 2,087" (53,00mm)
EDA / CAD modellek
1455N1201 modellek
Szín
natúr
Csomagolás
Ömlesztve
Vastagság
0,060" (1,52mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
kártyavezetők
Tároló típusa
doboz
Szállítási adatok
A DigiKey raktárából szállítva
Méretek
4,724" H. x 4,055" Sz. (120,00mm x 103,00mm)
Tömeg
0,66font (299,37g)
Magasság
2,087" (53,00mm)
Alap típusszám
Terület (h x sz)
19,2in² (124cm²)