1455L1202BK
1455L1202BK
1455L1202BK
DigiKey raktári szám
HM1727-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
1455L1202BK
Leírás
BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.06"W
Részletes leírás
doboz alumínium fekete Zárópanel(ek) 4,724" H. x 4,055" Sz. (120,00mm x 103,00mm) X 1,201" (30,51mm)
EDA / CAD modellek
1455L1202BK modellek
Kategória
Terület (h x sz)
19,2in² (124cm²)
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
fekete
Vastagság
0,060" (1,52mm)
Tároló típusa
doboz
Tulajdonságok
kártyavezetők
Méretek
4,724" H. x 4,055" Sz. (120,00mm x 103,00mm)
Szállítási adatok
A DigiKey raktárából szállítva
Magasság
1,201" (30,51mm)