1455K1201BK
1455K1201BK
1455K1201BK
DigiKey raktári szám
HM1498-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
1455K1201BK
Leírás
BOX ALUM BLACK 4.72"L X 3.07"W
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
doboz alumínium fekete Zárópanel(ek) 4,724" H. x 3,071" Sz. (120,00mm x 78,00mm) X 1,693" (43,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1455K1201BK modellek
Kategória
Terület (h x sz)
14,5in² (94cm²)
Gyrt.
Kialakítás
Zárópanel(ek)
Sorozat
Anyag
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
fekete
Alkatrész státusza
Aktív
Vastagság
0,060" (1,52mm)
Tároló típusa
doboz
Tulajdonságok
kártyavezetők
Méretek
4,724" H. x 3,071" Sz. (120,00mm x 78,00mm)
Szállítási adatok
A DigiKey raktárából szállítva
Magasság
1,693" (43,00mm)