71BD30-01-1-AJN
DigiKey raktári szám
GH7101-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
71BD30-01-1-AJN
Leírás
SWITCH ROTARY 2-12POS 250MA 115V
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Forgókapcsoló 2 ~ 12 Pozíció SP12T 250mA (AC/DC) 115 VAC panelre szerelhető
Kategória
Névleges áram (Amper)
250mA (AC/DC)
Gyártó
Grayhill Inc.
Névleges AC feszültség
115 V
Sorozat
Névleges DC feszültség
30 V
Csomagolás
Ömlesztve
Működtető elem típusa
Lapos (6,35mm átmérő)
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem hossza
9,53mm
Pozíciók száma
2 ~ 12
Kapcsolási szög
30°
Stabil pozíciók
állítható
Érintkező anyaga
Ezüstötvözet
Sorok száma
1
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Pólusok száma soronként
1
Végződtetés módja
Forrasztószem
Érintkező konfiguráció
SP12T
Panel alatti mélység
19,33mm