56D30-01-2-AJN
56D30-01-2-AJN
56D30-01-2-AJN
DigiKey raktári szám
GH5602-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
56D30-01-2-AJN
Leírás
SWITCH ROTARY 2-6POS 200MA 115V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Forgókapcsoló 2 ~ 6 Pozíció DP6T 200mA (AC/DC) 115 VAC panelre szerelhető
Kategória
Névleges AC feszültség
115 V
Gyártó
Grayhill Inc.
Névleges DC feszültség
30 V
Sorozat
Működtető elem típusa
Lapos (3,17mm átmérő)
Csomagolás
Ömlesztve
Működtető elem hossza
9,53mm
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási szög
30°
Pozíciók száma
2 ~ 6
Érintkező anyaga
sárgaréz
Stabil pozíciók
állítható
Érintkező bevonata
ezüst
Sorok száma
1
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Pólusok száma soronként
2
Végződtetés módja
Forrasztószem
Érintkező konfiguráció
DP6T
Panel alatti mélység
12,19mm
Kapcsolási mód
Nem rövidre záró (BBM)
Alap típusszám
Névleges áram (Amper)
200mA (AC/DC)