51P22-01-1-16N
51P22-01-1-16N
51P22-01-1-16N
DigiKey raktári szám
GH7687-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
51P22-01-1-16N
Leírás
SWITCH ROTARY 16POS 150MA 115V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Forgókapcsoló 16 Pozíció SP16T 150mA (AC), 200mA (DC) 115 VAC panelre szerelhető, Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
51P22-01-1-16N modellek
Kategória
Névleges áram (Amper)
150mA (AC), 200mA (DC)
Gyártó
Grayhill Inc.
Névleges AC feszültség
115 V
Sorozat
Névleges DC feszültség
28 V
Csomagolás
Ömlesztve
Működtető elem típusa
Lapos (3,17mm átmérő)
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem hossza
9,53mm
Pozíciók száma
16
Kapcsolási szög
22,5°
Stabil pozíciók
folyamatos
Érintkező bevonata
arany
Sorok száma
1
Rögzítés módja
panelre szerelhető, Furatszerelt
Pólusok száma soronként
1
Végződtetés módja
Érintkező konfiguráció
SP16T
Panel alatti mélység
13,64mm