GSFA20106
DigiKey raktári szám
4786-GSFA20106-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GSFA20106
Leírás
MOSFET, N-CH, SINGLE, 106.00A, 2
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 200 V 106A (Tc) 340W (Ta) Furatszerelt TO-247
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
64 nC @ 10 V
Csomagolás
Csőtár
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
4720 pF @ 100 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
340W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
200 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-247
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
10,7mohm / 88A, 10V