KBPC15005
DigiKey raktári szám
4786-KBPC15005-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KBPC15005
Leírás
BRIDGE RECT 1PHASE 50V 15A KBPC
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Egyenirányító híd Egyfázisú standard 50 V lemezre szerelhető KBPC
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 7.5 A
Gyártó
Good-Ark Semiconductor
Visszáram Ur-nél
10 µA @ 50 V
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Dióda típusa
Egyfázisú
Tokozás
4-négyzet, KBPC
Technológia
standard
Gyártói tokozás
KBPC
Záróirányú csúcsfeszültség (max.)
50 V
Alap típusszám
Vezetési áram (Io)
15 A