BZX84C3V3
DigiKey raktári szám
4786-BZX84C3V3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4786-BZX84C3V3CT-ND - Vágott szalag (CT)
4786-BZX84C3V3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C3V3
Leírás
DIODE ZENER 3.3V 350MW SOT23
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.3 V 350 mW ±6,06% Felületszerelt SOT-23
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZX84C3V3 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
95 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 1 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±6,06%
Gyártói tokozás
SOT-23
Max. teljesítmény
350 mW