BZX84B4V3
DigiKey raktári szám
4786-BZX84B4V3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4786-BZX84B4V3CT-ND - Vágott szalag (CT)
4786-BZX84B4V3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84B4V3
Leírás
DIODE ZENER 4.3V 350MW SOT-23
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 4.3 V 350 mW ±2% Felületszerelt SOT-23
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
90 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 1 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±2%
Gyártói tokozás
SOT-23
Max. teljesítmény
350 mW