BZX84B4V3 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BZX84B4V3 |
Leírás | DIODE ZENER 4.3V 350MW SOT-23 |
Gyártói standard átfutási idő | 16 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Zener dióda 4.3 V 350 mW ±2% Felületszerelt SOT-23 |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Max. impedancia (Zzt) 90 Ohms |
Gyrt. | Visszáram Ur-nél 3 µA @ 1 V |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Névleges Zener-feszültség (Uz) | Tokozás |
Tűrés ±2% | Gyártói tokozás SOT-23 |
Max. teljesítmény 350 mW |