WR9QZ900USBPPSCIMR6B
DigiKey raktári szám
1939-WR9QZ900USBPPSCIMR6B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WR9QZ900USBPPSCIMR6B
Leírás
AC/DC WALL MNT ADAPT 5V-21V 18W
Részletes leírás
5V, 9V, 12V, 15V, 15,1V, 20V, 5V - 21V 18 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter többadapteres (külön megvásárolható) Bemenet
EDA / CAD modellek
WR9QZ900USBPPSCIMR6B modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
18 W
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
USB C tápellátás
Forma
Fali rögzítés (II. osztály)
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemeneti csatlakozó
Többpengés
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
2,91" H. x 1,71" Sz. x 1,45" M. (74,0mm x 43,5mm x 36,8mm)
Kimeneti feszültség
5V, 9V, 12V, 15V, 15,1V, 20V, 5V - 21V
Tanúsítvány
CB, CCC, cETLus, EAC, FCC, LPS, PSE, RCM, Ukrajna, VCCI, WEEE
Max. kimeneti áram
3A, 2A, 1,5A, 1,2A, 1,19A, 900mA, 3A