WR9QZ900LCP-N(R6B)
WR9QZ900LCP-N(R6B)
WR9QZ900LCP-N(R6B)
DigiKey raktári szám
1939-1863-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WR9QZ900LCP-N(R6B)
Leírás
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 20V 18W
Részletes leírás
20V 18 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter többadapteres (külön megvásárolható) Bemenet
EDA / CAD modellek
WR9QZ900LCP-N(R6B) modellek
Kategória
Polaritás
Pozitív középpontos
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Forma
Fali rögzítés (II. osztály)
Vezeték hossza
72" (1,83m)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
2,91" H. x 1,71" Sz. x 1,34" M. (74,0mm x 43,5mm x 34,0mm)
Kimeneti feszültség
20V
Tanúsítvány
BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, FCC, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, VCCI
Max. kimeneti áram
900mA
Szabvány azonosító
60950-1; 62368-1
Teljesítmény (Watt)
18 W
Alap típusszám
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)