WR9QA2880USBNMDR6B1A
DigiKey raktári szám
1939-WR9QA2880USBNMDR6B1A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WR9QA2880USBNMDR6B1A
Leírás
AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.2V 15W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5,2V 15 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter többadapteres (külön megvásárolható) Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WR9QA2880USBNMDR6B1A modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
15 W
Gyártó
GlobTek, Inc.
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C (teljesítménycsökkenéssel)
Régió
Nemzetközi
Kimeneti csatlakozó
USB A dugaszolóaljzat
Forma
Fali rögzítés (II. osztály)
Bemeneti csatlakozó
többadapteres (külön megvásárolható)
Bemenet típusa
Méretek
2,95" H. x 1,61" Sz. x 1,39" M. (74,8mm x 41,0mm x 35,3mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, Ukrajna, VCCI, WEEE
Kimeneti feszültség
5,2V
Szabvány azonosító
60335-1; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Max. kimeneti áram
2,88A