TR9KE1500MLX-N(R6B)
DigiKey raktári szám
1939-TR9KE1500MLX-N(R6B)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR9KE1500MLX-N(R6B)
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
Részletes leírás
12V 18 W AC/DC külső Asztali (II. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
EDA / CAD modellek
TR9KE1500MLX-N(R6B) modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
Négyszögletes, 3 pólusú
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Forma
Asztali (II. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C8
Méretek
3,17" H. x 1,97" Sz. x 1,22" M. (80,5mm x 50,0mm x 31,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CE, cULus, EAC, LPS, PSE, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Kimeneti feszültség
12V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
1,5A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
18 W