TR9CZ4730L9PCIMR6LPS
DigiKey raktári szám
1939-1957-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR9CZ4730L9PCIMR6LPS
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W
Részletes leírás
19V 90 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
EDA / CAD modellek
TR9CZ4730L9PCIMR6LPS modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 50°C
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 9,5mm
Forma
Asztali (I. osztályú)
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
5,88" H. x 2,47" Sz. x 1,34" M. (149,3mm x 62,8mm x 34,0mm)
Kimeneti feszültség
19V
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Max. kimeneti áram
4,73A
Szabvány azonosító
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61347-1; 62368-1
Teljesítmény (Watt)
90 W