TR9CJ4340LCP-N-RVB(R
DigiKey raktári szám
1939-TR9CJ4340LCP-N-RVB(R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR9CJ4340LCP-N-RVB(R
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 13.8V 60W
Részletes leírás
13,8V 60 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
EDA / CAD modellek
TR9CJ4340LCP-N-RVB(R modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
60 W
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Hatásfok
V. szint
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Forma
Asztali (I. osztályú)
Vezeték hossza
60,2" (1,50m)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cULus, EAC, IRAM, NrCAN, PSE, UKCA, Ukraine, VCCI, WEEE, RCM
Kimeneti feszültség
13,8V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
4,34A