TR9CI6666YL4IMR6B
TR9CI6666YL4IMR6B
TR9CI6666YL4IMR6B
DigiKey raktári szám
1939-1778-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR9CI6666YL4IMR6B
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 160W
Részletes leírás
24V 160 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
EDA / CAD modellek
TR9CI6666YL4IMR6B modellek
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
Teljesítmény DIN, 4 tű
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
6,95" H. x 2,91" Sz. x 1,58" M. (176,5mm x 74,0mm x 40,0mm)
Kimeneti feszültség
24V
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Max. kimeneti áram
6,66A
Szabvány azonosító
60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Teljesítmény (Watt)
160 W