TR9CA6000LR8-Y(R)
DigiKey raktári szám
1939-TR9CA6000LR8-Y(R)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR9CA6000LR8-Y(R)
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 30W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5V 30 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Polaritás
Pozitív középpontos
Gyártó
GlobTek, Inc.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
75%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
Kör alakú csatlakozó R/A, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
8" (0,20m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
4,65" H. x 2,36" Sz. x 1,30" M. (118,0mm x 60,0mm x 33,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cUL, FCC, TUV, UL, VCCI
Kimeneti feszültség
5V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
6A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
30 W