GTM962252P22512-F
DigiKey raktári szám
1939-GTM962252P22512-F-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GTM962252P22512-F
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 225W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GTM962252P22512-F modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
95%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 50°C
Típus
nyitott
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
4,07" H. x 2,45" Sz. x 1,57" M. (103,5mm x 62,3mm x 40,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
12V
Tanúsítvány
CCC, CE, EAC, ETL, UKCA, VCCI
Áram - 1. kimenet
18.75 A