GT-96180-1818-T2-PP
DigiKey raktári szám
1939-1033-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GT-96180-1818-T2-PP
Leírás
POE INJECTOR 18V 18W DESKTOP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
18V Power over Ethernet (PoE) 1 Csatlakozó Passzív injektor 10/100/1000 Mbps Adatátviteli sebesség
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GT-96180-1818-T2-PP modellek
Kategória
Adatátviteli sebesség
10/100/1000 Mbps
Gyártó
GlobTek, Inc.
Tulajdonságok
OCP, OVP, SCP
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 40°C
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
VI. szint
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
asztali
Típus
Passzív injektor
Méretek
4,21" H. x 2,17" Sz. x 1,41" M. (107,0mm x 55,0mm x 35,7mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, EAC, ETL, PSE, RCM, S-Mark, UkrSEPRO, VCCI
Csatlakozó aljzatok száma
1
Szabvány azonosító
60335-1; 60950-1; 62368-1
Kimeneti feszültség
18V
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C8
Kimeneti áram
1 A
Kimeneti csatlakozó
RJ45 (adat, táp)
Teljesítmény csatlakozónként (Watt)
18W