FN-PX12-16
DigiKey raktári szám
3196-FN-PX12-16-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FN-PX12-16
Leírás
SILENT 12 PWM - BLACK
Gyártói standard átfutási idő
1 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Hidrodinamikus 64,5CFM (1,81m³/perc) 4 pólusú szögletes csatlakozó
Kategória
Statikus nyomás
0,063inH2O (15,7Pa)
Gyrt.
Csapágy típusa
Hidrodinamikus
Sorozat
Ventilátor típusa
Csomagolás
Kiskereskedelmi kiszerelés
Tulajdonságok
PWM-vezérlés
Alkatrész státusza
Aktív
Zaj
25.5dB(A)
Névleges feszültség
RPM
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Végződtetés
4 pólusú szögletes csatlakozó
Szélesség
25,00mm