Ehhez nincs kép: R39100419
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
R39100419
DigiKey raktári szám
2128-R39100419-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R39100419
Leírás
VDE-SCREWDRIVER SLOTTED 4X0.8X10
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4mm hornyolt csavarhúzó
Kategória
Szerszám típusa
csavarhúzó
Gyártó
Gedore Tools, Inc.
Hegy típusa
hornyolt
Csomagolás
Ömlesztve
Méret
4mm
Alkatrész státusza
Aktív
Szár hossza
3,94" (100,0mm)